All for Joomla All for Webmasters
Македонија

ВАНДАЛИЗИРАН СПОМЕНИКОТ НА АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ ВО ПРИЛЕП (ФОТО)

Изутринава споменикот на Александар Македонски кој ќе наоѓа наспроти Комерцијална Банка во Прилеп е вандализиран. На кој и зошто му сметаше ?!

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ВРВОТ