Македонија

Тешка сообраќајка кај прилепско Мало Коњари: Се судрија две возила! (ФОТО)

Тешка сообраќајна

Тешка сообраќајна несреќа се случила попладнево кај населеното место Мало Коњари прилепско.Судрени се две возила, марка “Ауди” и марка “Мерцедес”, при што причинета е материјална штета.

Засега не е познато дали има повредени при несреќата.Полицијата врши увид на лице место.Повеќе детали подоцна!

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top