Македонија

Извештајот од МВР и Народниот правобранител 06.06.2018 година, а Јане Ченто е уште во притвор.

Јане Ченто

На фејсбук страната Слобода за Јане Ченто, пред еден час е објавен пост со документи за неправедното повторно приведување на Јане Ченто.

Во прилог објавата

Извештајот од МВР и Народниот правобранител 06.06.2018 година, а Јане Ченто е уште во притвор.Да се знае вистината, за…

Posted by Слобода за Јане Ченто on Thursday, September 27, 2018

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top