Македонија

Потрагата по Даниела Пецевска заврши трагично – нејзиното безживотно тело пронајдено во Вардар

Даниела Пецевска

Потрагата по скопјанката Даниела Пецевска заврши трагично. Нејзиното безживотно тело е пронајдено во реката Вардар во село Горно Лисиче.Вчера околу 13 часот е извлечено од водите на реката Вардар во Горно Лисиче.

– Од водите на Вардар кај железничкиот мост во село Горно Лисиче, извлечено e женско тело од екипа од БППЗ – информираат од МВР.

Даниела е мајка на три деца. Нејзиното семејство 5 дена трагаше по неа откако беше пријавена за исчезната.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ