Фудбал

Ѕвезда на Рома: Мамо те молам престани да ставаш секси фотки на Инстаграм! (ФОТО)

Младиот фудбалер на Рома, Николо Заниоло го привлекува вниманието на јавноста со своите фантастични игри.

Има само 19 години, а на натпреварот против Порто во Лигата на шампионите беше вистински херој, бидејќи ги постигна двата погодоци во победата од 2-1. Навичите на Рома, а со тоа и целата јавност, набрзо открија дека Заниоло има секси мајка.

Франческа Коста веќе има 223 илјади следбеници на „Инстаграм“ и тоа поради нејзините секси-постови. Ова му прави проблеми на младиот Заниоло, кој најпрво го задеваат неговите соиграчи, а истото важи и за навивачите.

Тој дури и јавно побара од неговата мајка да престани со провокативните објави, бидејќи му прави сериозни проблеми.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ