Балкан / Регион

ВУЧИЌ ГИ МАТИРАШЕ „ШАРЕНИТЕ“ ВО БЕЛГРАД ?? Зградата опколена додека тој… ??

-Во Претседателството, кратка пауза пред попладневните активности. Xpaбpocтa и чecнocтa на Србија секогаш ги поедува нacилницитe, пишува српскиот претседател, Александар Вучиќ на Твитер.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top