Балкан / Регион

ВУЧИЌ ГИ МАТИРАШЕ „ШАРЕНИТЕ“ ВО БЕЛГРАД ?? Зградата опколена додека тој… ??

-Во Претседателството, кратка пауза пред попладневните активности. Xpaбpocтa и чecнocтa на Србија секогаш ги поедува нacилницитe, пишува српскиот претседател, Александар Вучиќ на Твитер.

To Top