Балкан / Регион

Стравични слики од местото на несреќата во која загина Шабан Шаулиќ (ФОТО / ВИДЕО)

Во прилог може да ги погледните вознемирувачките снимки од стравичната сообраќајна несреќа во која животот го загуби Шабан Шаулиќ.

Кликнете ТУКА за да го погледнете видеото.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ