All for Joomla All for Webmasters
Балкан / Регион

Стравични слики од местото на несреќата во која загина Шабан Шаулиќ (ФОТО / ВИДЕО)

Во прилог може да ги погледните вознемирувачките снимки од стравичната сообраќајна несреќа во која животот го загуби Шабан Шаулиќ.

Кликнете ТУКА за да го погледнете видеото.

ВРВОТ