Ракомет

СКАНДАЛОЗНО: Ако ова е исклучување за 2 минути, тогаш што е црвен картон ?!

Нов пример за тоа е ситуацијата на натпрварот помеѓу Германија и Аргентина кој Германците го добија со реузлтат 28:23. Ракометарот на победничкиот тим Милер во еден момент брутално го запре противничкиот играч кој практично го нокаутираше. За ваквиот потег заработи само две минути искучување…

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ