Фудбал

Македонскиот Ноер „блесна“ против Сигма (ВИДЕО)

Работнички загуби од Сигма Оломук со 1:0 на пријателскиот натпревар во Анталија. Со ова „романтичарите“ ги завршија зимските подготовки во Турција и сега се враќаат во Скопје.

Последниот натпревар во Анталија ќе се памети само по едно, неверојатната комична реакција на голманот на Работнички, Даниел Божиновски. Ова беше проследено со „страшен“коментар од клупата на „романтичарите“…

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ