Фудбал

Запознајте ја Росана, најсекси докторка на фудбалски тим!

Ева Карнеиро важеше за најубавата докторка во фудбалскиот свет, но сега во прв план е Росана Торалес, која е шеф на медицинскиот тим на бразилскиот клуб Боависта. Росана доаѓа од Парагвај, а веќе некое време живее и работи во Бразил.

Пред Боависта таа работела за парагвајскиот тим Сол де Америка. Таа е специјалист за спортски диети и за специјални третмани со кои ги опоравува фудбалерите од повреди, а вели дека го обожава фудбалот, навива за Арсенал и не излегува од теретаната. Сигурно и фудбалерите ја обожаваат неа!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ