Фудбал

“Комитите” им возвратија на провокациите на навивачите на АПОЕЛ

По провокациите од противничките навивачи, нашите дечки на трибините решија да одговорат на провокацијата. На трибината се појави големо знаме од Обединета Македонија. Освен тоа навивачите ја пееја и познатата натпреварувачка химна “Излези момче право на тераса”.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ