Други спортови

Судијата не се снајде најдобро со градникот на Јелена Јанковиќ

Јелена Јанковиќ имаше мал проблем со гардеробата во Монтреал кога нејзиниот градник се “отвори” за време на тежок меч против Слоан Стивенс. Имено на помош веднаш дојде судијата, но не се снајде баш најдобро, па помошта Јелена ја добри од една госпоѓа од публиката. Целиот настан беше исвиркан од страна на публиката.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ