Музика

Одложена промоцијата на новиот видео запис на Ален Хасановиќ за вторник

Причината за одложувањето на промоцијата на новиот видео запис на Ален Хасановиќ е одложено за вторник(15 јули во 13 часот во Скопје Кафе, Плоштад Македонија) бидејќи денеска Владата на Република Македонија одлучи да биди ден на жалост поради трагично загинатите припадници на МВР, Драги Мицев, Маријан Трајковиќ, Тоде Орешков и Иљо Лопатички.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ