Шоу бизнис

Гоца Тржан го покажа “мачето” на ПивоФест 2015 (ФОТО)

Сите очи вчеравечер беа насочени кон Гоца Тржан кога се појави на големата сцена на фестивалот на пивото и скарата „Пиво Фест 2015“. 42 годишната пејачка со насмевка на лицето позираше без трошка загриженост што сите можеа да го видат нејзиното меѓуножје.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ