Ноќен живот

#II NightLife Prilep: Calypso – T-DJ Milana го запали CLUB CALYPSO (фото)

ДиЏеј, продуцент и одличен live performer! Една од најатрактивните топлес ДиЏеи во Европа. На нејзината букинг листа се наоѓаат најголемите клубови низ Европа. Resident DJ во Bora Bora Ibiza! Забава за која долго ќе се зборува …

* НАПОМЕНА:  Доколку сакате да превземете некоја слика истата можете да ја превземете со влечење на малата слика во нов таб, и потоа кликате десен клик и Save Image As…

ФОТО: CALYPSO

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ