Еротика

ДА ИСПЛАКНЕМЕ ОЧИ: Сузи Кортез повторно го провоцира Меси (ФОТО)

Сузи Кортез која е Мис БумБум за 2015 претходно со провокативна фотографија во дрес од Меси ја одбележа неговата нова Златна Топка.


Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ