Здравје

Да бидеме хумани #ЗаЕли

За Ели потребни се пари на сметка. Парите од донациските броеви се префрлаат на месечно ниво. Цел месец е пред нас. За еден детски живот се работи. Потребни се парични средства на сметката на Ели.

Ајде сите утре да пополниме една уплатница и да уплатиме во која било банка. Да бидеме хумани #ЗаЕли ИТНО се потребни паричните средства. Утре одиме во банка

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ