Забава

КОГА ГЛУПАВОСТА И ЛУДОСТА ЌЕ СЕ СПОЈАТ: Млад дечко скока пред воз кој се движи со ОГРОМНА брзина

Навистина не ни е јасно што му беше целта на овој дечко. Дефинитивно тој не си го цени животот. Можеби целта му беше да собере што повеќе „лајкови“ и прегледи на youtube, а воопшто не помисли на неговиот живот.

После скокот моравме да заминеме веднаш, затоа што знаевме дека ќе дојде обезбедувањето“, изјави Лукас Онисзук.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ