Љубов и секс

„Сингл“- баш ова лето!

Разгледувајќи го светот и околината која не опкружува, сваќаме дека се почесто на жените кои се сами луѓето обично гледаат чудно и со сожалување, додека мажите кои не се во врска се гледаат како заводници кои се уште не сакаат да се смират.


Повеќето од женската популација статусот „сингл“ го сваќаат како да е некаков недостаток и се преокупираат со многу прашања како: „Дали сеуште сум сингл?“ , „Што не е во ред со мене?“, „Како да најдам момче?“, „Зошто неможам да најдам некој по моја мерка?!“

.Размислувајќи сепак летото е поволен период за шетање, дружење и забава со вашиот сакан, но сепак и ако сте го задржале статусот сингл незначи дека нема да ви биде опуштено и идеално ова лето. Организирајте прекрасен одмор на кој вие и вашето друштво ќе уживате иако сте без партнер направете си свое незаборавно лето за паметење.

Бидете опуштени уживајте подолго време на плажа, исто така и задржувањето во ноќен клуб нема да нема да биде никаков проблем,флертувањето е неограничено.Кога сте сами со вашето друштво имате иста цел да направите „ДОБРА ЗАБАВА“,но тука се и авантурите кои нетреба да се изостават.

Новите запознавања со други личности,посетување различни места и др. Доколку сте сингл ова лето ќе ви фалат само сладоледот,ладното пиво и добра лимонада.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ