Забава

ВИДЕО: Зумба со секси инструкторката Марјана Станојковска

Многу мина од нас а особено девојките кои сакаат поцврсто и посекси тело се определуваат да вежбаат зумба. Иако на Марјана не и е тоа потребно, таа е лиценциран инструктор по Зумба и му помага на младите девојки да го добијат посакуваниот изглед.

 Во едно од гостувањата на ЕденНаЕден, Марјана ви покажа како се прават “чучњеви”, а сигурно кога ќе го погледнете видеото ќе останете без здив.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ