Забава

ПОКАЖА ПОВЕЌЕ ОД КОЛКУ ШТО ОЧЕКУВАШЕ: Марјана ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето!

Водителката Марјана Станојковска ги изненади обожавателите со секси фотографија. До сега не сме имале можност да ја видиме во вакво издание, ги покажа мускулите по телото, но и нешто друго. Марјана објави фотографија како тренира бокс, со раирени нозе, па ги почести обожавателите со нејзиното меѓуножје.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ