Забава

Прекрасна идеа за запросување

Ја прашав мојата девојка, дали ќе сака да го стави млекото во фрижидер, а кога го отвори го виде изненадувањето. Во чашата беше прстенот, а благодарение на кока кола таа кажа ДА.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ