Забава

Девојки во долна облека вежбаат танц на “Што вели лисицата”

Три девојки другарки во долна облека се собрале и вежбаат танц на “What the fox say“. После ова видео песнава ќе добиe на рејтинг кај машката популација.

Но, до каде оди нивното играње ?! Облечени само во долна облека играат пред други мажи и воопшто не им е гајле. И друго зарем ваквите видеа не се дозволени на YouTube. Или пак добар е вториот спот на “What the fox say“, па администраторот на YouTube задолжен за тоа не го трга ова видео.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ