Забава

Постојат три типа на девојки, тие се …

Постојат три типа на девојки тие се погледнете на фотографијата во продолжение. Терминот една слика 1000 зборови е на место за оваа слика. Доколку имате и вие некоја смешна фотографија и сакате да биде објавена испратете ни емаил на marketing@barkod.mk и откако истата ќе биде разгледана и одобрена ќе биде објавена.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ