Македонија

Состојба со корона вирус (COVID – 19) во Македонија

На линкот подолу може да ја следите состојбата со корона вирус (COVID – 19) во Македонија.

https://gdi-sk.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR3gcuhXvnwkxLivy9kj-G9Jsmk7Q5g9Xy_XHZQ7klCR0qTCg4lhzp4O9tY#/2096bd4b051b42948ac3f5747e80c3a5

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top