All for Joomla All for Webmasters
Македонија

Хорор во Прилеп: Ја силувал другарката на неговата ќерка

силувано

Единаесетгодишно девојче вчера било силувано од таткото на нејзината другарка. Во Полициската станица Прилеп, А.Х. пријавила дека на 31 мај 2018 година околу 9 часот нејзината 11- годишна ќерка отишла на гости кај нејзината другарка каде што од страна на таткото на другарката Р.Ч. (39) и биле извршени полови дејства.

Силувачот бил приведен во полициска станица. Бил извршен увид и се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, соопшти денеска Министерството за внарешни работи.

ВРВОТ