Македонија

Хорор во Прилеп: Ја силувал другарката на неговата ќерка

силувано

Единаесетгодишно девојче вчера било силувано од таткото на нејзината другарка. Во Полициската станица Прилеп, А.Х. пријавила дека на 31 мај 2018 година околу 9 часот нејзината 11- годишна ќерка отишла на гости кај нејзината другарка каде што од страна на таткото на другарката Р.Ч. (39) и биле извршени полови дејства.

Силувачот бил приведен во полициска станица. Бил извршен увид и се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, соопшти денеска Министерството за внарешни работи.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top