Македонија

АНКЕТА: Дали се согласувате со владата на Република Македонија дека државата треба да се преименува во „Република Северна Македонија”?

Република Македонија

Дали се согласувате со владата на Република Македонија дека државата треба да се преименува во „Република Северна Македонија”?.

На анкетата може да одговорите во продолжение.

[poll id=”2″]

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top