Македонија

16 годишно момче нападнато пред ноќен клуб во Прилеп

На 30.12.2018 година во 02,00 часот во Полициската станица Прилеп Г.Д.(43) од Прилеп пријавил дека на 29.12.2018 година околу 23,45 часот пред ноќен клуб неговиот 16 годишен син бил физички нападнат од страна на И.В. од Прилеп и уште едно лице.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ