All for Joomla All for Webmasters
Македонија

16 годишно момче нападнато пред ноќен клуб во Прилеп

На 30.12.2018 година во 02,00 часот во Полициската станица Прилеп Г.Д.(43) од Прилеп пријавил дека на 29.12.2018 година околу 23,45 часот пред ноќен клуб неговиот 16 годишен син бил физички нападнат од страна на И.В. од Прилеп и уште едно лице.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

ВРВОТ