All for Joomla All for Webmasters
Балкан / Регион

Затворениците со порака до убиецот на малата Тијана

Социјалните мрежи се преплавени со коментари кои иницираат на тоа дека истиот момент кога монструмот Драган Ѓуриќ ќе влезе во затвор ќе зажали што се родил и дека дури сега ќе ги почуствува последиците од грозоморното убиство.

Затворениците наводно ми порачале на монструмот дека ќе му посакаат “топло добредојде” кое никогаш нема да го заборави.На неколку Фејсбук профили се појавија коментари од луѓе за кои се тврди дека се затвореници и кои истакнале дека ќе му посакаат топло добредојде кое никогаш нема да го заборави.

-Монструме, не се грижи. Ќе ти биде убаво со нас. Ќе те пречекаме како Северина.

ВРВОТ