Балкан / Регион

СКАНДАЛ ВО БУДВА: Се степале Ален Исламовиќ и Тифа на дочекот на 2018?

Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ Тифа, наводно, се скарале и потоа се степале на концертот во Будва, кој го одржале минатата ноќ по повод дочекот на 2018 година.

Наводно, најпрвин почнала кавга, а потоа следувал и ќотек меѓу двајцата пејачи.Сведоците велат конфликтот се случил по завршувањето на концертот, кога пејачите се спуштале од сцената, а подебелиот крај го извлекол Тифа.Ова дополнително ги поттикна гласините дека во групата “Бело копче” не е речиси идеално како што изгледа.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ