Кошарка

TMЗ: Во хеликоптерот била и 13 годишната ќерка на Коби!?

Коби Брајант

Овој 26. јануари светот ќе го памети по големата трагедија во која животот го загуби Коби Брајант.

Еден од најголемите спортисти на сите времиња го загуби животот во хеликоптерска несреќа во близина на Лос Анџелес.

Сега „ТМЗ“, медиумот кој прв објави за несреќата пренесува и дека во хеликоптерот била и 13 годишната ќерка на Коби Брајант Џаџа Марија – ЏИЏИ.

Коби и Џана наводно биле на пат кон кошаркарската академија каде што требале да имаат тренинг.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ