All for Joomla All for Webmasters
Кошарка

TMЗ: Во хеликоптерот била и 13 годишната ќерка на Коби!?

Коби Брајант

Овој 26. јануари светот ќе го памети по големата трагедија во која животот го загуби Коби Брајант.

Еден од најголемите спортисти на сите времиња го загуби животот во хеликоптерска несреќа во близина на Лос Анџелес.

Сега „ТМЗ“, медиумот кој прв објави за несреќата пренесува и дека во хеликоптерот била и 13 годишната ќерка на Коби Брајант Џаџа Марија – ЏИЏИ.

Коби и Џана наводно биле на пат кон кошаркарската академија каде што требале да имаат тренинг.

ВРВОТ