Фудбал

(ВОЗНЕМИРУВАЧКА ФОТОГРАФИЈА) На навивачот на Вардар ќе му биде извршена тешка операција за да му се спаси раката

Пред заминувањето на навивачката група Комити имало помала пресметка помеѓу гостинските навивачи и полицијата. При пресметката еден од навивачите на Вардар беше тешко повреден и остана со тешка повреда на раката и итно беше префрлен со амбулантното возило во битолската болница, јави ТВ Тера.

ИЗВОР: MKD.mk

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ