All for Joomla All for Webmasters
Шоу бизнис

Што прави ќерката на Цеца,Анастасија!

Ќерката на фолк дивата Цеца, Анастасија веќе неколку месеци е во љубовна врска со Костадин Терезиќ. Дека младиот пар навистина ужива во својата врска и љубов може да се заклучи и според нивните фотографии кои ги објавуваат на социјалните мрежи.

Јасно е дека Анастасија и Костадин не се одвојуваат еден од друг, па тука се фотографии од плажа, базен, ноќни забави…Но овој пат Анастасија објавила и една фотографија на која таа и Костадин се во кревет и без облека…

ВРВОТ