Шоу бизнис

Што прави ќерката на Цеца,Анастасија!

Ќерката на фолк дивата Цеца, Анастасија веќе неколку месеци е во љубовна врска со Костадин Терезиќ. Дека младиот пар навистина ужива во својата врска и љубов може да се заклучи и според нивните фотографии кои ги објавуваат на социјалните мрежи.

Јасно е дека Анастасија и Костадин не се одвојуваат еден од друг, па тука се фотографии од плажа, базен, ноќни забави…Но овој пат Анастасија објавила и една фотографија на која таа и Костадин се во кревет и без облека…

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ