Шоу бизнис

Дилемата разрешена! Жаре од “Еден на Еден” се шета по пижами (ФОТО+ВИДЕО)

Како што пренесува порталот Факултети.мк,  водителот Жарко Димитриоски навистина е виден денес на повеќе локации во градот, облечен во пижами.Засега од самиот Жаре нема ниту коментар ниту демант.Случаен гостин во позната кафетерија го снимил со телефонот како Жаре си седи на шанк и нарачува пијалак.

Дали станува збор за Жаре, проценете и сами.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ