All for Joomla All for Webmasters
Живот и стил

Жешки секси сцени во новата филмска улога на манекенката Емили Ратајковска (ФОТО+ВИДЕО)

Емили Ратајковска

Една од најбараните светски манекенки , Емили Ратајковска реши да се испроба и во актерството.

Во новиот филм таа ги покажа сите квалитети. 27 годишната манекенка , која се прослави во 2013 по улогата во спотот на американскиот музичар Робин Тике , денес е една од најбараните манекенки.

Во најновиот филм “Welcome Home”, игра со актерот Арон Пол. Тие глумат брачна двојка , која изнајмила куќа во Италија за да си го спасат бракот , но набргу стануѕваат жртви на сопствениците на куќата.

Емили во филмот има неколку жешки сцени , каде на радост на фановите ги покажува своите беспрекорни облини.

ВРВОТ