Мода и убавина

Црната облека е најголема атракција

Црната боја е поим за елеганција.Боја која е создадена за самодоверба и сигурност во секој поглед.
Оној што тврди дека црната боја посочува само на тага, тој никогаш не пробал црно кога е среќен.

Напротив, црната облека не изгледа тажно и депресивно, таа го дава вистинскиот одраз на ликот, неговиот вкус и карактерот, па затоа љубителите на црно се најчесто забележливи.
Црната облека никогаш не изневерува со својот изглед и е атрактивна во секој период.
Ако сакате да ги истакнете најубавите особини, карактерно или физички, црната боја е најдобриот избор.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ