All for Joomla All for Webmasters
Мода и убавина

Емили Ратајковски сексипилната 23 годишна девојка ќе ја гледаме на насловна во Спорт S

Емили Ратајковски се вели дека е фаворит за оваа година Спорт Ѕ издание на видео снимки. Моделот го привлече вниманието на луѓето со својата прекрасна убавина и раскошност кога таа се појави топлес во нецензурирана верзија на Робин Thicke во 2013 година.


Од тогаш таа почна да се занимава со во глума, играјќи ја девојка на Бен Афлек во “Gone Girl“.И сега таа може слободно да се чуствува безбедно за да скокне кон врвот, тврдејќи дека останатите девојки се инсајдери и дека таа е фаворит за оваа година за насловната на Спорт Ѕ. Но по се изгледа дека работите не стојат баш така, и дека 23 годишниот модел има конкуренција а тоа е прекрасната 19 годишна Џиџи Хадид.

ВРВОТ