Забава

Борба со лажици на Македонски начин (Видео)

Инспирирани од “тепачката со буриња”, момциве од видеото решиле да пробаат како истото наликува и со лажици. Според правилата со лажицата во устара треба да се удира по главата. Но, фер играчот настрада.

Другарот што стоеше зад него го удираше толку силно, а тој не беше свесен дека тоа не е неговиот противник туку другарот зад него. Во продолжение може да го погледнете комичното видео.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ