Забава

Која е прекрасната Македонка која ги изваде овие бујни гради ?

Деновиве на социјалните мрежи кружи фотографија која што стана вистински хит и ги урива сите рекорди. Да, оваа фотографија предизвика лавина од коментари. Гордата сопственичка на градите е македонка.

Да, добро прочитавте гордата сопственичка на овие гради е македонка, односно нејзиното дете. Таа на многу интересен начин успева да постигне прекрасен ефект.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top