Љубов и секс

Штит од лузни

Лузните од минатото неа ја повредија и направија штит кој неможе да го помине секој,штит кој ги одбива скоро сите, и направи да не верува во никој и ништо.

Но таа велеше : – Јас сум јас, тоа што душата и срцето и изгореа внатрешно и надворешно неможеше да се види туку е скриено под нејзиното лице,под нејзината кожа под нејзиното срце.Храброста и решителноста упорно ја туркаа напред и и даваа сила да продолжи да сака..

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ