Љубов и секс

Кажи уште еднаш те молам …

Ќе боли, ќе повредува на најболен начин се додека не те уништи… би ти кажала оди и не враќај се ама те молам немој денеска остани до мене и чувајме како очите не ме давај на никој и никогаш ..темолам

..те задржав ти реков остани ..не ме чуваше ме даде на друг без око да ти трепни ајде сега кажи ми како да речам дека уште те сакам ? да речам остави ме да патам и да плачам заради тебе ..не невреди мене ме учеа да кажам што ми смета кај другите ама изгледа тебе не .. чекав да ми кажиш дека ќе те болам ама не те болам ни ме сакаше ти ..само јас се борев за НАС.. се борев за двајцата нас ама тебе нети беше гајле..

немаше малку жал да ти кажиш те нејчам да ми помогнеше да не се мачам напразно да си ја олесневме работата и на двајцата ..да речеше крај те нејчам појче нејчам да го делиме секој ден заедно сакам да живеам сам да можам да ги врткам сите девојчиња ама не ..неми кажа од секогаш ти било навика да мачиш некого овај пат ти успеа ме измачи појче од очекуваното …еве сега јас че ти кажам КРАЈ неќам повеќе да се мачам на празно ајде сега МАЖУ фраеру уште незнам како да те наречам кажи ми дали сум во право да замижам и да ти речам крај или сепак не ? да ги заборам сите наши спомени и да продолжам а како како да излезам од дома кога секој мој спомен е со тебе секое наше уличе ме подсетува на тебе и ако сеуште сме заедно заедно … не јас неможам да ти речам крај че ти го повредам машкото его ајде мажy кажи крај нека заврши ова еднаш ајде те молам …

Х.С.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ