Живот и стил

Кој не би го посакал ова во вторник и петок во ЈСП!

Вака може да изгледа еден обичен ден во јавниот превоз во срцето на Лондон. Алис, ентузијаст за фитнес на шипка, заедно со фотографот Елад, разбранувале една линија од лондонските автобуси преку својот начин на изразување. Автобусите ги имаме, останува да видиме дали ги имаме девојките.

Авторските права на сликите му се препуштаат на  Elad Itzkin

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ