Дизајн

Вечерен поздрав од Прилеп

Моментално плоштадот во Прилеп важи за еден од најубаво украсените во државата. Во неколку ексклузивни слики направени од фотографите на Barkod.mk, можете да се уверите самите во тоа.. Пријатна ноќ народе, ви посакува убаво украсениот Прилеп.


Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ