Забава

Живко од Прибилци со инзворедна имитациона техника

Некои луѓе со тек на време развиле своја техника и како резултат на тоа без проблем можат да имитираат појави па дури и животни. Таков е случајот со Живко од Прибилци кој без проблем имитира животни. Во продолжение погледнете го видеото.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ