Забава

За инфаркт: Моментот во кој ајкула тргнува кон жена и ја соборува на земја од страв!

По интернет започна да кружи ова видео во кое една жена доживува прилично непријатно изненадување кога ајкула тргнува во напад кон неа од нигде-никаде… Но за среќа преку стаклото на аквариумот кое успева и да го напукне. Погледнете!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ