Забава

Во Битолски фитнес центар: “Миете ги мишките оти смрди” (ВИДЕО)

Познатиот билдер и поранешен кандидат за градоначалник на Битола – Зоран Лазаревски – Паљо, и овој пат е хит на социјалните мрежи овој пат со новите правила во неговиот фитнес центар “Паљо”.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top