All for Joomla All for Webmasters
Забава

СЕКОЈА ЧЕСТ: Ана мајстор со фудбалска топка (ВИДЕО)

Жонглирање со топка само по себе знае да биде многу тешко, посебно за млади девојки. Но ќе се изненадите кога ќе ја видите младата Ана Милчевска која што има само 12 години и со која со леснотија тоа го прави.

Ана е од Скопје, па момци внимавајте со кого играте фудбал. Ако и нејзините другарки вака жонглираат со топка момци ќе имате проблем. Во продолжение може да го погледнете видеото.

ВРВОТ