Забава

СЕКОЈА ЧЕСТ: Ана мајстор со фудбалска топка (ВИДЕО)

Жонглирање со топка само по себе знае да биде многу тешко, посебно за млади девојки. Но ќе се изненадите кога ќе ја видите младата Ана Милчевска која што има само 12 години и со која со леснотија тоа го прави.

Ана е од Скопје, па момци внимавајте со кого играте фудбал. Ако и нејзините другарки вака жонглираат со топка момци ќе имате проблем. Во продолжение може да го погледнете видеото.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top