Други спортови

НЕВЕРОЈАТНО: Погледнете што прави младиот спортист (ВИДЕО)

Додека некои луѓе во САД постојано јадат брза храна и имаат проблем со одењето, постојат луѓе кои што со инзворедна техника успеале да ја усогласат тежината и да прават склекови на една рака дури и во зимски услови. Во продолжение погледнете каква мајсторија прави младиот спортист.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ