All for Joomla All for Webmasters
Други спортови

НЕВЕРОЈАТНО: Погледнете што прави младиот спортист (ВИДЕО)

Додека некои луѓе во САД постојано јадат брза храна и имаат проблем со одењето, постојат луѓе кои што со инзворедна техника успеале да ја усогласат тежината и да прават склекови на една рака дури и во зимски услови. Во продолжение погледнете каква мајсторија прави младиот спортист.

ВРВОТ