Некатегоризирано

Кај ваквите професорки учениците не бегаат од час (ФОТО)

Не само што не бегаат туку и остануваат на дополнителна настава и нема некој кој не ја следи наставата со огромна доза на внимание.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ