Забава

Нов хит во САД! Кондом Предизвик (ВИДЕО)

По многу разновидни предизвици, беше прашање на време на некој ќе му текне и вакво нешто. Овој предизвик стана многу популарен посебно во САД, а се заснова на тоа што кондомот полн со вода треба некој да го пушти врз вашата глава, притоа е неопходен помош од пријател…

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ